K12 Eğitiminde zSpace

zSpace uygulamaları, öğrencilerin müfredat ile paralel giden ve standartlara dayalı kazanımlar ile bağ kurmalarını sağlar. Öğrenciler STEM konularına güçlü bir biçimde odaklanarak çoklu müfredat alanları boyunca kavramlara dair bilgi ve anlayış geliştirirler.

 

zSpace ile Öğrenme

zSpace, öğretimi, öğrenimi ve merakı desteklemek adına deneyimler ve ortam sunmaktadır. Öğrenciler sorular sorarak, bilgi toplayarak, modeller geliştirerek, fikirleri sınayarak, verileri analiz ederek ve sonuçlara ulaşarak öğrenirler. Öğretmenler ise öğrencilere derste yardımcı olacak araç ve kaynaklardan istifade ederek öğrenmeyi kolaylaştırırlar.

zSpace Öğrenme Uygulamaları

Ne zaman bir zSpace sınıfını ziyaret etsem görüyorum ki öğrenciler derse 100% dahil olmuş, zSpace’ye bayılıyorlar ve yaptıklarını paylaşmak için bir ziyaretçinin ilgisini çekmeyi dört gözle bekliyorlar.


Sarah Edwards

Eğitimsel Teknoloji Bölge Sorumlusu

Buffalo Public Schools

Okulunuzu dönüştürmeye hazır mısınız?

Her okulun kendine has ihtiyaçlarının olduğunu biliyoruz. Öğretmenlerinizin ve öğrencilerinizin ihtiyaçlarını karşılayacak bir zSpace Öğrenme Deneyimi oluşturmak için sizinle birlikte çalışacağız.