zSpace ile Mesleki Teknik ve Eğitim

Her kurumun kendine has ihtiyaçlarının olduğunu biliyoruz. Öğretmenlerinizin ve öğrencilerinizin ihtiyaçlarını karşılayacak bir zSpace Öğrenme Deneyimi oluşturmak için sizinle birlikte çalışacağız.

 

Otomotiv Eğitimi

The Automotive VR Training System by GTA, öğrencinin araba tamiri eğitime yönelik ilgisini ve performansını yukarı çekerken aynı zamanda öğrenciye sıra dışı uygulamalı deneyimler de sunar. Bu uygulamalar sarf maddelerini ortadan kaldırmak, eğitim alanını küçültmek ve öğrencilerinin emniyetli bir ortamda pratik yapmalarına imkan sağlamak suretiyle öğrencilerin mevcut imkanlarını çok büyük ölçüde genişletmektedir.

 

VR Automative Mechanic öğrencilerin emniyetin garanti edildiği ve pratiğin tekrarlanabildiği sanal bir tamirhanede montaj ve söküm çalışmaları yapabilmelerini sağlar. Öğrenciler gerçek yaşam eğitimlerine daha iyi hazırlanmış olurlar.

VR Automative Expert otomotiv eğitimine yönelik interaktif bir 3D kılavuz olarak türünün ilk örneğidir. Detaylı metin ve simülasyonlar, öğrencilerin anlayışlarını derinleştirmek amacıyla öğrencilerin ders içeriğine bağlılık geliştirmelerini sağlamaktadır.


Sağlık Bilimleri

zSpace; kendi kendine çalışma deneyimleri, uygulamaları laboratuvar diseksiyonları ve EKG sertifikasyonuna hazırlık içerikleri sunan bir uygulama paketi sunmaktadır. Öğrenciler interaktif 3D deneyimlerle daha derinlemesine bir anlayış geliştirirler ve derse bağlılıkları hızlıca yükselir.

 

Human Anatomy Atlas insan anatomisi üzerine genel bir başvuru kaynağıdır. İnsan vücudunun sistemlerini, anatomik yapıları, kas iskelet animasyonlarını ve sınav sorularını keşfedin.

Vizitech ECG öğrencilere EKG elektrot yerleştirme pratiği yapma, elektrot yerleştirme ve EKG şeridi arasındaki ilişkiyi anlama ve anormal EKG’leri çalışma imkanı sağlar.


VIVED Volume Tıbbi görüntüleme cihazlarından alınan görüntülerin zSpace üzerinde gösterilmesini ve işlenmesini sağlayan bir araçtır. Kullanıcılar demo hacimleri inceleyebilir ya da kendi DICOM kütüphanelerinden yeni hacimler yaratabilirler.

VIVED Anatomy kuru laboratuvar diseksiyonunu kolay, ilgi çekici ve interaktif hale getirir. Laboratuvar oturumlar tasarlayın ve kaydedin; müfredatınızı desteklemek için sınav soruları oluşturun.Zirai Bilimler / Kaynakçılık

zSpace; büyük ve küçük hayvan bilimleri üzerine uygulamalı laboratuvar diseskiyonları ve yönlendirmeli bir kaynakçılık eğitim programı içeren bir uygulama paketi sunmaktadır..

 
VIVED Science büyük ve küçük hayvanlara dair kapsamlı, detaylı ve de interaktif bir parçalara ayırma (diseksiyon) deneyimleri paketidir. Ayrıca küçük motorlar, transmisyonlar insan anatomisi, botanik, zooloji, yer bilimleri, mikrobiyoloji, kimya, mühendislik ve paleontoloji içerikleri de mevcuttur.

Wave NG by Mimbus öğrencileri kaynakçı ve kazancı olarak yetiştirmek üzere tasarlanmıştır. Bu araç, öğrencilere MAG (Metal Aktif Gaz) ve MMA (Manuel Metal Ark) kaynak yöntemlerini öğretir ve öğrencilerin söz konusu becerilerini ölçer. Kaynakçılık öğrencilerinin zSpace üzerinde ekipman arızasına sebebiyet verme ve yaralanma riskleri çok daha azdır.


VR Canine Anatomy Training System by GTAFE veteriner öğrencilerine köpekler integumental, iskelet, kas, sindirim, solunum, boşaltım, dolaşım, lenfatik, endokrin ve sinir sistemlerine dair uygulamalı eğitimler veren güçlü bir öğretim aracıdır.

zSpace Studio – Genetik Fırsatları – Öğrenciler kalpteki kasları etkileyen genetik mutasyonun kişinin hayatını nasıl etkilediğini görürler. Biyomedikal bilimler ya da sağlık bilimleri okuyan öğrenciler, bu dersin müfredatları ile paralel olduğunu fark edeceklerdir.

Öğrencilerimizi gelecekte iş bulabilmeleri için hazırlıyoruz. Onların sektörel sertifikalar edinmelerine katkıda bulunacak, zSpace gibi teknolojiler kullanmak istiyoruz.
Fred BARCH
Okul Müdürü
Boyton Beach Community High School

Kurumunuzu dönüştürmeye hazır mısınız?

Her kurumun kendine has ihtiyaçlarının olduğunu biliyoruz. Öğretmenlerinizin ve öğrencilerinizin ihtiyaçlarını karşılayacak bir zSpace Öğrenme Deneyimi oluşturmak için sizinle birlikte çalışacağız.