Sıkça Sorulan Sorular


zSpace, doğal ve sezgisel bir ürün oluşturmak için derinlik algısı, etrafa bakma özelliği ve kinestetik gerçeklik gibi üç farklı duyusal özellikten yararlanmaktadır. Her zSpace sistemi, görüntü birimine entegre bir izleme sistemine sahiptir. Bu sensörler, zSpace kaleminizi ve gözlüklerinizi takip eder. Bir objenin etrafına bakmak için başınızı yana doğru eğdiğinizde, zSpace doğru perspektifi eksiksiz ve yüksek çözünürlükte göstermek için dinamik olarak güncellenir. Yazılımlar zSpace dışında bir bilgisayarda çalışmamaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.
zSpace; LCD ekranı, dokunmatik kalemi ve yüksek çözünürlüklü 3D gözlüğü ile Dünya’nın ilk artırılmış̧ gerçeklik (AR) ve sanal gerçeklik (VR) ögelerini birleştiren AIO (All-in-one) masaüstü bilgisayar ve dizüstü bilgisayardır.
K12 Eğitimi, Mesleki Eğitim, Tıp Eğitimi ile ilgili yazılımlarımız bulunmaktadır. Mevcut yazılımları incelemek için tıklayınız.
Sağlık alanında yazılımlarımız mevcuttur. Sağlık alanında mevcut olan yazılımlar; Human Anatomy Atlas, VIVED Anatomy, Virtual ECG, VR Canine Anatomy Training System Detaylı bilgi için tıklayınız.
zSpace de yer alan farklı yazılımlarda Fen Bilimleri, Fizik, Kimya, Biyoloji ve Matematik alanlarını kapsayan içerikler ve aktiviteler mevcuttur. K12 eğitiminde mevcut olan yazılımlar; Newton’s Park, Franklin’s Lab, Curie’s Elements, Euclid’s Shapes , Leopoly, Geogebra, zSpace Experiences, Labster, VIVED Chemistry, VIVED Science, Tinkercad, Blockscad Mesleki eğitimde mevcut olan yazılımlar; VR Automative Mechanic, VR Automotive Expert, Wave NG zSpace VR/AR donanımı için eğitim alanında Türkiye müfredata uygun yazılımlar da geliştirmekteyiz.
zSpace'in İlkokul-Ortaokul-Lise-Üniversite seviyelerine yönelik kullanımı mevcuttur.
Kurumsal teklif vermekteyiz. Bireysel alana yönelik çalışmalarımız devam etmektedir.
Eğitmen eğitimlerimiz pandemi sonrasında başlayacaktır.
Ürünümüzün donanım ve yazılımı birlikte satış yapılmaktadır ve kurumsal teklif vermekteyiz. Kurumsal teklif için info@exploristan.com
adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Demo kullanımı Ankara’da yer alan Ebuliz Mükemmeliyet Merkezi’nde gerçekleşmektedir. Not: Pandemi nedeniyle ziyaretlerimiz durdurulmuştur.
Kurumlara yönelik tanıtımlarımız pandemi sonrasında başlayacaktır.
Detaylı bilgi için +908504330590 iletişim numarası veya info@exploristan.com
mail adresi aracılığıyla Müşteri Hizmetleri birimimize ulaşabilirsiniz, müşteri temsilcilerimiz olabilecek en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaklardır. zSpace Müşteri Desteği çalışma saatleri, kurumsal tatiller hariç hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasındadır.