Tıp Eğitiminde zSpace

Öğrencilere sanal canlı vücudunun yapılarını hatasız bir anatomik reprezantasyon üzerinden inceleme, prosedürleri planlama ve bulguları sunma gibi olanaklar tanıyan zSpace, tıp eğitimi için muazzam bir öğrenme platformudur.

Makroskobik Anatomi AR/VR Laboratuvarı

zSpace’yi VIVED Anatomy ile birleştirerek insan anatomisini kinestetik öğrenilmesini teşvik edin. Bu sayede öğrenciler doğru anatomi terminolojisini kullanarak 13.500’ün üzerinde anatomik objeyi sistemlerine ve bölgelerine göre eksiksiz inceleyebilmektedir. Bu, mevcut bir kadavra laboratuvarını genişletmeye yönelik mükemmel bir çözümdür.
Human Anatomy Atlas insan anatomisi için bir genel başvuru kaynağıdır. İnsan vücudunun sistemlerini, anatomik yapıları, kas iskelet animasyonlarını ve sınav sorularını keşfedin.
Vizitech ECG öğrencilere EKG elektrot yerleştirme pratiği yapma, elektrot yerleştirme ve EKG şeridi arasındaki ilişkiyi anlama ve anormal EKG’leri çalışma imkanı sağlar.
VIVED Anatomy kuru laboratuvar diseksiyonunu kolay, ilgi çekici ve interaktif hale getirir. Laboratuvar oturumlar tasarlayın ve kaydedin; müfredatınızı desteklemek için sınav soruları oluşturun.
VIVED Volume Tıbbi görüntüleme cihazlarından alınan görüntülerin zSpace üzerinde gösterilmesini ve işlenmesini sağlayan bir araçtır. Kullanıcılar demo hacimleri inceleyebilir ya da kendi DICOM kütüphanelerinden yeni hacimler yaratabilirler.

Kinestetik öğrenme, en fazla denenmiş ve en doğru öğretim tekniklerinden biridir. Biçimi ve işlevi yönlendirebilme becerisi, eğitimde çok güçlü bir araçtır. zSpace size bunu yapma imkanı sunuyor.

JEROME GARCIA, OHD
University of La Verne

Laboratuvarınızı dönüştürmeye hazır mısınız?

zSpace; anatomik reprezantasyondan prosedürlerin planlanmasına kadar, tıp öğrenimine ve görselleştirmeye yeni bir boyut getiriyor. Satın alma seçenekleri ile ilgili daha fazla bilgi için bize ulaşın.